produktyOUTLETmarki
nowości

projektanciinspiracje
schowek

projektyo naspracakontakt

Naszym atutem jest posiadanie showroomu oraz bezpośrednia współpraca z międzynarodowymi markami z tradycją rzemieślniczą i wzorniczą z segmentu premium. Reprezentujemy światowe marki takie jak Vitra, Baxter, Flexform, Moooi, Meridiani, ale również markiniszowe głównie z kategorii oświetlenia.

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Gdynia, Warszawa
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która będzie aktywnie pozyskiwać Klientów i nawiązywać kontakty z Architektami z sektora wyposażenie wnętrz; jest to stanowisko idealne dla osoby, którą interesuje networking oraz ma pasje dla designu i produktów jakości premium.

Jeśli jesteś osobą, która:

  • interesuje się designem i pięknymi rzeczami
  • chce pracować z pięknymi przedmiotami
  • lubi kontakt z ludźmi
  • ceni sobie nienormowany czas pracy
  • nieustannie szuka nowych wyzwań i rozwoju zawodowego
  • ma kreatywne i pozytywne podejście do rozwiązywania problemów
  • może powiedzieć o sobie wszystko, ale nie to, że jest nieśmiała
  • jest nastawiona na realizacje celów sprzedażowych

Dodatkowo jeśli posiadasz:

  • kontakty w branży lub dobre pomysły na poszukiwanie Klientów
  • doświadczenie w sprzedaży produktów wyposażenia wnętrz, jak kafle, podłogi, wykładziny, farby, etc.

Istotna jest:

  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na obsługę Klienta obcojęzycznego i pracę z dokumentami w języku angielskim
  • znajomość programu Excel, pozwalająca na dokonywanie wycen i kalkulacji
  • czynne prawo jazdy kategorii B

W tej funkcji będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • pozyskiwanie nowych kontaktów wśród Klientów Indywidualnych, ale także Architektów Wnętrz oraz firm działających w Branży Wyposażeniowej i Deweloperskiej
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami w ramach profesjonalnego doradztwa
  • aktywną sprzedaż

Ze swojej strony oferujemy:

  • pracę z najlepszymi markami europejskimi
  • szkolenia i rozwój zawodowy głównie w fabrykach zagranicznych producentów
  • współpracę z wyjątkowymi ludźmi w zgranym zespole
  • motywujące wynagrodzenie

Prześlij CV oraz list motywacyjny podając w tytule: "praca Gdynia" lub "praca Warszawa" na wioletta@mesmetric.com.

Z uwagi na poszanowanie czasu każdej ze stron, uprzejmie prosimy o nieprzesyłanie ofert, które nie spełniają powyżej opisanych wymagań.

Prosimy i dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)."