mesmetric concept store
 
 
 
produkty
OUTLET
 
marki
nowości
 
katalogiprojektanciinspiracje
schowek
 
 
projektyo naspracakontaktochrona danych (RODO)
 

Tworzymy Atelier Mesmetric, aby dawać naszym Klientom radość korzystania z wyjątkowych przedmiotów z całego świata. Takich, które powstają w wyniku nietuzinkowego pomysłu człowieka i zastosowania szlachetnych materiałów. Takich, które są dalekie od konsumpcjonizmu. Takich, które chce się mieć na lata.

Największą satysfakcję czerpiemy z zadowolenia naszych Klientów. Zarówno wtedy, gdy wyposażają z nami cały apartament, jak i gdy znajdują u nas tę jedyną, wymarzoną lampę. W każdym przypadku realizujemy najwyższe standardy obsługi. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją, którzy hojnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wiemy, że najbardziej luksusowym dobrem w XXI wieku jest czas. Z myślą o tym, powstała nasza galeria online, prezentująca ponad 10 000 wyselekcjonowanych mebli, lamp i akcesoriów domowych, dostępna 24 godziny na dobę. Dziękujemy, że poświęciliście Państwo kilka cennych chwil na wirtualną wizytę u nas. Niech kolejnym krokiem do świata Atelier Mesmetric będzie spotkanie w naszych showroomach w Warszawie i Gdyni.

Gorąco zapraszamy,
Helena Raczyńska – Pachut i Wioletta Lenczowska