produkty
OUTLET
 
marki
nowości
 
katalogiprojektanciinspiracje
schowek
 
 
projektyo naspracakontaktochrona danych (RODO)
 

Jeśli dysponując takim doświadczeniem, jesteś osobą, która:

rozważ naszą propozycję

Ze swojej strony oferujemy:

Prześlij CV oraz list motywacyjny, podając w tytule: "praca Warszawa" na adres mailowy wioletta@mesmetric.com.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Wiolettę Lenczowską oraz Helenę Raczyńska-Pachut działające w ramach spółki cywilnej pod nazwą FMOP FORM (Al. Zwycięstwa 173, 81-521 Gdynia), w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Opiekun Klienta."

Dodatkowo, jeśli chcesz, aby Twoja kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez nas przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Wiolettę Lenczowską oraz Helenę Raczyńska-Pachut działające w ramach spółki cywilnej pod nazwą FMOP FORM (Al. Zwycięstwa 173, 81-521 Gdynia) w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Informujemy, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Współadministratorami danych osobowych zawartych w ofercie pracy są Wioletta Lenczowska oraz Helena Raczyńska-Pachut jako wspólnicy spółki cywilnej o nazwie FMOP FORM z siedzibą w Gdyni (81-521) przy Al. Zwycięstwa 173.

W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się pod adresem e-mail info@mesmetric.com Każdej osobie, której dane przetwarzamy, przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia, a nadto do żądania ograniczenia przetwarzania, jak również skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wszelkie inne informacje, w tym o celach i podstawach przetwarzania oraz okresie przetwarzania, znajdą Państwo tutaj:

http://www.mesmetric.com/klauzula/klauzula%20informacyjna%20-%20rekrutacja%20na%20umowy%20o%20wspolpracy.pdf